Sklepik z materiałami biurowymi

Sztuka zatrudniania pracowników Zarządzanie zasobami ludzkimi - kadry i płace w WSNHiD Collegium Da Vinci

Mimo coraz powszechniejszego wykorzystywania nowych technologii na zajęciach, niektóre tradycyjne artykuły biurowe wciąż cieszą się popularnością wśród studentów i wykładowców.

Długopisy, notesy lub przybory kreślarskie czasem okazują się niezastąpione. Co ma zrobić student, gdy nie dysponuje potrzebnymi akcesoriami? Najlepiej byłoby, gdyby istniała możliwość zakupu odpowiednich produktów w ramach uczelni. Dlatego nowoczesne projekty budynków uniwersytecki przewidują sklepiki z materiałami biurowymi zlokalizowanymi wewnątrz uczelnianych obiektów.

Sklepik w obrębie wydziałowego budynku sprzyja naukowych aspiracjom studentów. Sprawia, że student, który nie posiada potrzebnego przyboru nie jest zmuszony do opuszczenia budynku. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w przypadku campusów zlokalizowanych na obrzeżach miasta.

Brak przyborów mógłby skłonić studenta do opuszczenia zajęć. Możliwość zakupu przedmiotów w sklepiku znajdującym się „na wyciągnięcie ręki” pozwala na łatwe rozwiązanie problemu niepełnego wyposażenia.

Zawód z przyszłością projektowanie gier komputerowych w WSNHiD w Poznaiu Studiowanie na wydziale akademia trenera to pewna przyszłość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *